Nowa moda często szokuje kobiety. Nie jesteśmy pewne, czy będziemy w danym trendzie wyglądać dobrze i będzie podkreślać on nasze kształty i zakrywać to, co niekoniecznie chcemy pokazać, czy też będzie ona wręcz nie do zaakceptowania w naszych szafach, a nie koniecznie w szafach innych kobiet.

Mamy dla was bardzo dobrą wiadomość! W tym roku raczej nie musimy niczego się obawiać. Zapowiada się on znakomicie i myślę, że każda z nas znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Będzie dużo różności, dużo kolorów, dużo powrotu do zeszłych lat ale też dużo ekstrawagancji. Proponujemy, żeby każda z nas już teraz przygotowała jakąś kreację, lub jeden element z trendów jakie będą dominować w roku 2019. Zaskoczmy swoich znajomych naszym dobrym stylem. Jak wcześniej zostało to już wspomniane, pojawią się powroty do wcześniejszych lat. W tym przypadku cofniemy się 40 lat wstecz i pojawią się sukienki przypominające męskie marynarki, ale tak dopasowane do kobiecej figury, że dzięki nim będziemy mogły pokazać naszą talię, głęboki dekolt, mocno zarysowane ramiona i często nasze nogi, gdyż zazwyczaj są to sukienki mini. Sukienki te, będą pasować kobietom zdeterminowanym i pewnym siebie. Podkreślą nasza niezależność i siłę jaką w sobie mamy.

Popularne będą też sukienki z węzłem w talii, który zmysłowo podkreśli kobiece kształty oraz delikatnie zmarszczy materiał, powodując podkreślenie naszej lekkości i delikatności.

Nasza propozycja:

SUKIENKA Z SZEROKIM WIĄZANYM PASKIEM

209-5 Sukienka z szerokim wiązanym paskiem - dostępna w różnych kolorach

ZOBACZ W SKLEPIE

Jeśli chodzi o materiały które będą dominowały w tym roku, będzie to zamsz, pióra i skóra.

Wzory, wzory i jeszcze raz… wzory! Wzory w tym roku zasługują na szczególną uwagę. Tak naprawdę jest to kontynuacja trendu z zimy 2018 roku który już długo gości w marce Gucci. Swoją uwagę należy kierować na wzory kwieciste, gęste ale (uwaga!) w stonowanych kolorach. Tak zwracające na siebie uwagę wzory nie powinny być w kolorach jaskrawych i żywych.

Nasza propozycja:

UKIENKA ODCIĘTA Z LEKKO PUSZCZONYM ROZKLOSZOWANYM DOŁEM

30-01 ADELE - SUKIENKA ODCIĘTA Z LEKKO PUSZCZONYM ROZKLOSZOWANYM DOŁEM - DOSTĘPNA W DWÓCH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH!

ZOBACZ W SKLEPIE

Jeśli nie możemy jednak obejść się bez założenia na siebie koloru który zwraca uwagę, nie martwcie się! W tym roku będą też bardzo popularne paski w krzyczących kolorach.

Nasza propozycja:

KLASYCZNA SUKIENKA DZIENNA PASKI

68-06 INES - KLASYCZNA SUKIENKA DZIENNA - PASKI GRANAT 2,5 X 1,5

ZOBACZ W SKLEPIE